Overslaan naar inhoud

Together on trend

Together On Trend

6 MERKEN • 1 TRENDBELEVING • 1 LOCATIE!

Samen sterk in trends

Vijf toonaangevende interieurmerken bundelden het najaar van 2025 hun krachten voor één inspirerend event: TOGETHER ON TREND. Wat begon als een idee om elkaars collecties te versterken, groeide uit tot een unieke samenwerking waarbij iedere deelnemer zijn eigen signatuur behoudt, maar samen een compleet en actueel trendverhaal vertelt. Deze synergie maakt het event tot dé plek voor retailers die op zoek zijn naar een gevarieerd, op trend afgestemd aanbod voor hun klanten.

Waarom TOGETHER ON TREND

De naam staat voor meer dan alleen samenwerking. Het draait om het samenbrengen van trends, stijlen en collecties op één plek.

Wat kan je verwachten?

• Een unieke presentatie van de nieuwste collecties van zes toonaangevende interieurmerken.

• Stijlvolle trend settings 1 op 1 te presenteren in uw showroom met een leaseconcept

• Inspiratie voor het samenstellen van actueel, stijlvol en commercieel aanbod.

• De kracht van combineren: collecties die elkaar versterken in stijl, kleur en materiaal

• Een ontspannen setting voor netwerken en het leggen van nieuwe zakelijke contacten

• De mogelijkheid om afspraken te maken en gericht samenwerken met de deelnemende merken


Toekomstige Events  
Het succes van de eerste editie van Together On Trend wordt vervolgd. De toekomstige edities zullen plaats vinden in de maand september. Gedurende 3 weken zullen de deuren openstaan en de nieuwste collecties gepresenteerd worden. Wij blijven geloven in de kracht van de mix, daarom zal ieder event samen met de partners georganiseerd worden. 


Wie waren de vijf merken van 2025?

it’s about RoMi • Brinker • Carmin Furniture • Moods Collection • Good & Mojo
  

Hierboven afgebeeld: it's About RoMi Lamp Copenhagen - Brinker vloerkleed Pallio Lumora Square Spring '26 collectie 

it’s about RoMi Dit leuke Nederlandse merk staat bekend om simpele en sterke ontwerpen van mooie materialen. Sinds 1993 stopt It’s about RoMi hard werk, toewijding en plezier in het creëren van hun collecties, hierbij laten ze zich inspireren door steden want elke lamp is een reflectie van een stad. En dit is niet alles, want om de CO2 uitstoot te compenseren wordt er een boom geplant via Veritree voor elke verkochte lamp. Stijl en verantwoordelijkheid gaan hand in hand. Dit event is de gelegenheid om hun nieuwste collectie 2025 te bewonderen.


Brinker. Stijlvolle vloerkleden, handgemaakt met oog voor kwaliteit, design en duurzaamheid. Van tijdloze basics tot uitgesproken trendstukken die ieder interieur compleet maken. Met collecties variërend in prijs, technieken en stijlen biedt Brinker een product voor een breed segment aan consumenten. De nieuwste items onderscheiden zich in kleur én vorm en laten zien dat Brinker blijft vernieuwen, zonder het ambacht uit het oog te verliezen. Brinker verweeft liefde & design tot een vloerkleed speciaal voor jou! luidt de slogan.

  

Hierboven afgebeeld: Carmin Furniture Bank Chelsea en salontafel Milla 
Moods Collection stoel Aarhus verkrijgbaar in 14 stoftypes.

Carmin Furniture Een unieke serie handgemaakte houten meubels, ontworpen door het Carmin designteam in Nederland. Van salon- en eettafels tot dressoirs en kasten in diverse afmetingen. De meubels zijn uitgevoerd in trendkleuren als donker Mango en licht eiken, ieder met een eigentijds karakter. Door de keuze in materiaalsoorten als massief eiken maar ook eikenfineer zijn de collecties zowel in een programma voor hoog- als middensegment aan te bieden.


Moods Collection Bij Moods Collection is een stoel meer dan een zitplek – het is stijl, comfort en identiteit in één. Wij bieden retailers, interieurarchitecten en projectinrichters hoogwaardige, configureerbare stoelen die in elke ruimte passen. Met efficiënt maatwerk, transparante logistiek en scherpe tarieven maken wij designstoelen toegankelijk voor iedereen die waarde hecht aan kwaliteit en duidelijkheid.


  

Hierboven afgebeeld: Good&Mojo Lampe de table Bamboo Java kleur Natural + Hanging Lamp Langkawi


Good&Mojo Buy light, give light! Good & Mojo is het tweede merk van It’s about Romi, gericht op duurzaamheid. Alle lampen zijn gemaakt van mooie duurzame materialen zoals bamboe, jute, zeegras en raffia. The “Mojoz” willen niet alleen mooie duurzame verlichting ontwikkelen, maar ondersteunen met hun collecties ook de Waka Waka Foundation en doneren een deel van hun omzet aan dit mooie initiatief.


TOGETHER ON TREND 2026 
T.O.T ziens in Bemmel 
Houd de agenda in de gaten voor de data van de nieuwste editie!

Deel deze post
Onze blogs